Personal

Vi som arbetar på Reginateatern:
(foto: Stewen Quigley)

Maria Björk Maria Nilsson
Maria Björk 
Teaterchef            
018-727 83 33
maria.bjork@uppsala.se
Maria Nilsson
Produktionssamordning, ekonomi och personal
018-727 13 78
maria.x.nilsson@uppsala.se 
 
Paul Kessel

Foto saknas

Paul Kessel 
Senior Adviser 
018-727 83 32 
paul.kessel@uppsala.se
Björn Samuelsson
Tekniker
bjorn. samuelsson@uppsala.se
   
Sandra Jogenby
Kulturadministratör
Tjänstledig
Sam Kessel
Kulturadministratör
sam.kessel@uppsala.se
076-320 30 14
   
Mats Bohlin
Tekniker
mats.bohlin@uppsala.se
018- 727 83 37
Cilla Garrette
Biljettkassa/bar
monique.garrette@uppsala.se
018 - 727 83 40
   
Casper Verner-Carlsson

Foto saknas

Casper Verner-Carlsson 
Kommunikation 
casper.verner-carlsson@uppsala.se
070- 516 77 64
Tove Brandt - Kulturadministratör
tove.brandt@uppsala.se
018- 727 13 73

Foto saknas

Emma Carmelid
Kulturadministratör 
emma.carmelid@uppsala.se
018-727 83 34

Reginapersonal 2018
Reginateaterns personal 2018 (Tove Brandt saknas på bilden)